Видача комунальних кодів.

З 1 січня 2012 року з метою забезпечення ЗУ "Про захист персональних даних" та відповідних нормативних актів доступ до інформації з персональними даними та про суми нараховані до сплати у пунктах прийому платежів фінансових установ, що працюють у Єдиній міській автоматизованій системі комунальних розрахунків (ЄМАСКР) здійснюються тільки при наданні платником свого комунального коду.

За допомогою комунального коду забезпечується захист конфіденційної інформації у відповідності до вимог чинного законодавства України в тому числі законів "Про інформацію" та "Про захист персональних даних".

Код присвоюється за кожною адресою безпосередньо при зверненні одного із зареєстрованих або власників житла при наданні оригіналів документів: паспорту особи, що зареєстрована за даною адресою, а у разі відсутності реєстрації ще додається право власності на житло.

Виданий абоненту код діє постійно в незалежності від дати його отримання і одержувати новий код щорічно або щомісяця немає потреби.

Зміна коду здійснюється тільки при його втраті, або у разі зміни власника житла. Попередньо виданий код автоматично знищується.

Просимо громадян, які на довгий термін виїжджають з міста, заздалегідь отримати комунальний код, що дасть змогу оплачувати комунальні послуги дистанційно за допомогою нашого сайту. Інші особи можуть отримати довідку з кодом, у відповідності до вимог діючого законодавства, тільки при наявності належним чином оформленої довіреності.

Для отримання довідки з кодом, необхідно звернутись до нашого довідково-інформаційного центру.

За допомогою коду абонент може дізнатись інформацію про суми нараховані до сплати комунальними та іншими службами міста в пунктах прийому платежів Банків та Поштамту, що працюють у ЄМАСКР, на нашому сайті hp.infocentr.pl.ua

Також на нашому сайті ви можете здійснити оплату, Вам лише потрібно, на сторінці "Кабінет абонента" ввести свою адресу та код , після чого можливо ознайомитись з інформацією про суми нараховані до сплати та вибрати в меню опцію "сплатити".