Новини

Показані 1-5 із 5 записів.

​Повірка лічильників холодної води здійснюється за рахунок власників таких вузлів обліку

28 грудня 2019 р.

Відповідно до Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, обслуговування, заміна вузлів розподільного обліку води здійснюється відповідно до ч.2 ст.6 Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» з урахуванням вимог Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність»».

детально

Оновлення інформації про суми нараховані до сплати

6 грудня 2019 р.

Інформація про суми нараховані до сплати комунальними службами міста оновлена станом на 1 грудня 2019 року.


ПрАТ "Кременчукгаз" інформує з приводу періоду надання показань личильників

13 листопада 2019 р.

До уваги споживачів природного газу!
Показання лічильника газу необхідно знімати щомісяця станом на 01 число та передавати їх з 01 до 05 числа оператору ГРМ у своєму «Кабінеті абонента» на нашому сайті.


До уваги пільговиків! 1 жовтня 2019 року запроваджено монетизацію пільг на оплату житлово-комунальних Послуг, яка включає в себе два механізми надання пільг: у грошовій безготівковій та готівковій формі.

10 жовтня 2019 р.

Протягом доби після перерахування коштів АТ «Ощадбанк» направить пільговику СМС-повідомлення із зазначенням інформації про суми, які необхідно сплатити за кожним видом послуги.

детально

До уваги одержувачів субсидій!

6 травня 2019 р.

- сім’ям, яким субсидія призначалась за рішенням комісії на фактично проживаючих зареєстрованих осіб (при виключенні зі складу домогосподарств осіб, які зареєстровані в житловому приміщенні, але фактично в ньому не проживають);

детально

Телефони підприємств

Інформація, щодо підприємств надавачів і виконавців комунальних та інших послуг.

детально
Новий порядок надання пільг

З 01 липня 2015 року набрав чинності Порядок надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу (далі – Порядок), затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015 №389.

детально