Новини

Показані 1-13 із 13 записів.

До уваги пільговиків та одержувачів житлових субсидій

17 вересня 2020 р.

Якщо за результатами розрахунку житлової субсидії її розмір має нульове значення пільги на оплату житлово-комунальних послуг нараховуються автоматично (без додаткового звернення).

детально

Увага! Оновлені рахунки за газопостачання та розподіл газу.

9 вересня 2020 р.

Увага! Оновлені рахунки за газопостачання та розподіл газу. Завітайте до свого «Кабінету абонента» та сплачуйте свої рахунки.


Оновлення інформації про суми нараховані до сплати

5 вересня 2020 р.

Інформація про суми нараховані до сплати за спожиті комунальні послуги оновлена станом на 01 вересня 2020 року, крім ТОВ "Кременчукгаз-постачання" та "Кременчукгаз", яка оновиться пізніше.


​Увага! Оновлена інформація за газопостачання та розподіл газу.

10 серпня 2020 р.

Увага! Оновлені рахунки за газопостачання та розподіл газу. Завітайте до свого «Кабінету абонента» та сплачуйте свої рахунки.


​ПОВІДОМЛЕННЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧІВ

6 квітня 2020 р.

В зв’язку з тим, що нарахування запослугу з централізованого опалення

детально

УВАГА! Показання засобів обліку вносяться цілодобово!

23 березня 2020 р.

Увага! Показання лічильників можливо передавати за допомогою "Кабінета абонента" цілодобово, незалежно від вихідних та святкових днів


До уваги споживачів!

12 лютого 2020 р.

За додатковою інформацією просимо звертатись за телефонами з 800 до 1700 години щодня крім вихідних та святкових днів:

детально

Про перерахунки за послуги за січень 2020 року

12 лютого 2020 р.

ПКМУ від 24.12.2019 № 1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу» внесені зміни до «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної води та гарячої води і водовідведення», затверджених Постановою КМУ від 21.07.2005 року № 630 зі змінами.

З метою виконання рішення ПКМУ № 1082 від 24.12.2019 року КВП «Теплоенерго» м.Горішні Плавні» та керівництвом міста прийнято рішення про перерахунок нарахувань за січень 2020 року за послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для споживачів категорії «населення» відповідно до розрахунків коефіцієнтів перерахунку (К) визначених ПКМУ від 21.07.2005 року № 630 зі змінами.

Для перерахунку вартості спожитої населенням послуги з централізованого опалення коефіцієнт перерахунку (К) дорівнює 0,8973 (зниження на 10,27%).

Для перерахунку вартості спожитої населенням послуги з централізованого постачання гарячої води коефіцієнт перерахунку (К) дорівнює 0,9086 (зниження на 9,14%).


До уваги! Інформує КВП «Теплоенерго»

31 січня 2020 р.

Розміри внесків за обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії житлових будинків міста Горішні Плавні (на одне приміщення)

детально

​Повірка лічильників холодної води здійснюється за рахунок власників таких вузлів обліку

28 грудня 2019 р.

Відповідно до Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, обслуговування, заміна вузлів розподільного обліку води здійснюється відповідно до ч.2 ст.6 Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» з урахуванням вимог Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність»».

детально

ПрАТ "Кременчукгаз" інформує з приводу періоду надання показань личильників

13 листопада 2019 р.

До уваги споживачів природного газу!
Показання лічильника газу необхідно знімати щомісяця станом на 01 число та передавати їх з 01 до 05 числа оператору ГРМ у своєму «Кабінеті абонента» на нашому сайті.


До уваги пільговиків! 1 жовтня 2019 року запроваджено монетизацію пільг на оплату житлово-комунальних Послуг, яка включає в себе два механізми надання пільг: у грошовій безготівковій та готівковій формі.

10 жовтня 2019 р.

Протягом доби після перерахування коштів АТ «Ощадбанк» направить пільговику СМС-повідомлення із зазначенням інформації про суми, які необхідно сплатити за кожним видом послуги.

детально

До уваги одержувачів субсидій!

6 травня 2019 р.

- сім’ям, яким субсидія призначалась за рішенням комісії на фактично проживаючих зареєстрованих осіб (при виключенні зі складу домогосподарств осіб, які зареєстровані в житловому приміщенні, але фактично в ньому не проживають);

детально

Телефони підприємств

Інформація, щодо підприємств надавачів і виконавців комунальних та інших послуг.

детально
До уваги пільговиків!

З 01 січня 2020 зміна безготівкової форми пільги на готівку можлива у будь який час.

детально
Монетизація субсидій та пільг на житлово-комунальні послуги
  • Як сплачувати за комунальні послуги у випадку готівкової\безготівкової форми отримання допомоги?
  • Де дізнатись про суми наданої допомоги?
детально
Новий порядок надання пільг

З 01 липня 2015 року набрав чинності Порядок надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу (далі – Порядок), затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015 №389.

детально