Новини

Показані 1-20 із 22 записів.

Оновлення інформації про суми нараховані до сплати

10 травня 2024 р.

Інформація про суми нараховані до сплати комунальними службами міста оновлена станом на 01 травня 2024 року.


​Шановні наші клієнти!

30 червня 2022 р.

На вимогу Кременчукгазу з 01 липня 2022 року вимушені призупинити можливість передавати показники лічильників за спожитий газ у «Кабінеті абонента» на сайті та у застосунку НОВА-КОМ. Відтепер всі споживачі повинні передавати показники газових лічильників тільки з використанням сервісів та ресурсів Оператора ГРМ ПРАТ «КРЕМЕНЧУКГАЗ».

Приносимо свої вибачення за незручності, що виникли з вищевказаних обставин!


Інформація від КП "СпецЕко"

11 травня 2022 р.

З текстом Публічного договору приєднання про надання послуг з поводження з побутовими відходами можна ознайомитися на веб-сайті виконавця послуги за електронною адресою - http://www.speceko.pl.ua/


Увага! Оновлені рахунки ТОВ «Кременчукгаз-Трейдінг» за газопостачання.

15 листопада 2021 р.

Увага! Оновлені рахунки ТОВ «Кременчукгаз-Трейдінг» за газопостачання. Завітайте до свого «Кабінету абонента» та сплачуйте свої рахунки.


Раді повідомити, що до Єдиної міської автоматизованої системи комунальних розрахунків приєдналося ПП «КАРІАТИДА КОМФОРТ».

2 листопада 2021 р.

Раді повідомити, що до Єдиної міської автоматизованої системи комунальних розрахунків приєдналося ПП «КАРІАТИДА КОМФОРТ».

Відтепер мешканці будинку по вул. Миру 23-А також мають змогу сплатити внески на витрати по управлінню багатоквартирним будинком та домофонні системи на нашому сайті.


​Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14.04.2021 №420 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України" з 1 травня 2021 року усім сім'‎ям призначення субсидій здійснюється лише після подання нових заяви і декларації (без автоматичного перепризначення).

16 липня 2021 р.

-відділами соціального захисту відповідної територіальної громади або визначеними посадовими особами виконавчого органу сільської, селищної, міської ради;…


Увага! Шановні наші клієнти, сплачуйте за послуги ТОВ «Кременчукгаз-Трейдінг» у своєму «Кабінеті абонента» на нашому сайті, а також у відділенні АТ «Полтава-Банк».

15 червня 2021 р.

Увага! Шановні наші клієнти, сплачуйте за послуги ТОВ «Кременчукгаз-Трейдінг» у своєму «Кабінеті абонента» на нашому сайті, а також у відділенні АТ «Полтава-Банк».


Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.05.2021 №505 сім’ям, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років, житлова субсидія з травня 2021 року на наступний термін буде перепризначена автоматично без особистого звернення.

31 травня 2021 р.

Документи на призначення субсидії можливо подати в електронному вигляді за посиланням: https://subsidii.mlsp.gov.ua/ .…


Увага! Шановні наші клієнти, сплачуйте за послуги ТОВ «ГК Нафтогаз України» у своєму «Кабінеті абонента» на нашому сайті, а також у відділенні АТ «Полтава-банк».

20 травня 2021 р.

Увага! Шановні наші клієнти, сплачуйте за послуги ТОВ «ГК Нафтогаз України» у своєму «Кабінеті абонента» на нашому сайті, а також у відділенні АТ «Полтава-банк».


До уваги споживачів житлових субсидій!

29 березня 2021 р.

Відповідно до законодавства житлова субсидія не призначається (в тому числі на наступний термін) сім’ям, які мають прострочену понад три місяці заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком, строк позовної давності якої не минув, загальна сума якої перевищує 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340грн.)

З метою призначення субсидії з 1 травня 2021 року на наступний термін, у разі наявності заборгованості, необхідно терміново вирішити питання її погашення або укласти з надавачем послуг договір реструктуризації боргу.


До уваги отримувачів субсидій та пільг!

26 січня 2021 р.

В теріторіальних громадах, до складу яких увійшли міста обласного значення 1(м. Полтава, м. Кременчук, м. Лубни, м. Миргород, м. Горішні Плавні), документи приймаються управлінням соціального захисту населення.…


До уваги пільговиків та одержувачів житлових субсидій

17 вересня 2020 р.

Якщо за результатами розрахунку житлової субсидії її розмір має нульове значення пільги на оплату житлово-комунальних послуг нараховуються автоматично (без додаткового звернення). …


​Увага! Оновлена інформація за газопостачання та розподіл газу.

10 серпня 2020 р.

Увага! Оновлені рахунки за газопостачання та розподіл газу. Завітайте до свого «Кабінету абонента» та сплачуйте свої рахунки.


​ПОВІДОМЛЕННЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧІВ

6 квітня 2020 р.

В зв’язку з тим, що нарахування запослугу з централізованого опалення…


УВАГА! Показання засобів обліку вносяться цілодобово!

23 березня 2020 р.

Увага! Показання лічильників можливо передавати за допомогою "Кабінета абонента" цілодобово, незалежно від вихідних та святкових днів


До уваги споживачів!

12 лютого 2020 р.

За додатковою інформацією просимо звертатись за телефонами з 800 до 1700 години щодня крім вихідних та святкових днів:


Про перерахунки за послуги за січень 2020 року

12 лютого 2020 р.

ПКМУ від 24.12.2019 № 1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу» внесені зміни до «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної води та гарячої води і водовідведення», затверджених Постановою КМУ від 21.07.2005 року № 630 зі змінами.

З метою виконання рішення ПКМУ № 1082 від 24.12.2019 року КВП «Теплоенерго» м.Горішні Плавні» та керівництвом міста прийнято рішення про перерахунок нарахувань за січень 2020 року за послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для споживачів категорії «населення» відповідно до розрахунків коефіцієнтів перерахунку (К) визначених ПКМУ від 21.07.2005 року № 630 зі змінами.

Для перерахунку вартості спожитої населенням послуги з централізованого опалення коефіцієнт перерахунку (К) дорівнює 0,8973 (зниження на 10,27%).

Для перерахунку вартості спожитої населенням послуги з централізованого постачання гарячої води коефіцієнт перерахунку (К) дорівнює 0,9086 (зниження на 9,14%).


До уваги! Інформує КВП «Теплоенерго»

31 січня 2020 р.

Розміри внесків за обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку теплової енергії житлових будинків міста Горішні Плавні (на одне приміщення) …


​Повірка лічильників холодної води здійснюється за рахунок власників таких вузлів обліку

28 грудня 2019 р.

Відповідно до Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, обслуговування, заміна вузлів розподільного обліку води здійснюється відповідно до ч.2 ст.6 Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» з урахуванням вимог Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність»».…


ПрАТ "Кременчукгаз" інформує з приводу періоду надання показань личильників

13 листопада 2019 р.

До уваги споживачів природного газу!Показання лічильника газу необхідно знімати щомісяця станом на 01 число та передавати їх з 01 до 05 числа оператору ГРМ у своєму «Кабінеті абонента» на нашому сайті.


Телефони підприємств

Інформація, щодо підприємств надавачів і виконавців комунальних та інших послуг.

детально
КВП «ТЕ» м .Горішні Плавні»

Інформація споживачам щодо укладання договорів відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017№ 2189-VIII.

детально
До уваги пільговиків!

З 01 січня 2020 зміна безготівкової форми пільги на готівку можлива у будь який час.

детально
Монетизація субсидій та пільг на житлово-комунальні послуги
  • Як сплачувати за комунальні послуги у випадку готівкової\безготівкової форми отримання допомоги?
  • Де дізнатись про суми наданої допомоги?
детально
Новий порядок надання пільг

З 01 липня 2015 року набрав чинності Порядок надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу (далі – Порядок), затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015 №389.

детально