Наші нагороди

Дипломи переможця національного бізнес рейтингу 2006–2014рр.

Лідер галузі за основним видом діяльності КВЕД 63.11 "Оброблення даних, розміщення інформації на веб-вузлах і пов’язаних з ними діяльність".

2014 рік.

Перше місце (Золото) в Дніпропетровській області серед великих та середніх підприємств за показником фінансово-господарської діяльності: "Показники масштабів виробництва".

Друге місце (Золото) в Україні серед великих та середніх підприємств за сумою показників фінансово-господарської дільності: "Прибутковість та ліквідність", "Масштаби виробництва та платоспроможності", "Соціальні показники", "Ефективність використанні ресурсів", "Інвестиційна привабливість".

Лідер галузі за основним видом діяльності КВЕД 72.40.0 "Діяльність пов’язана з банками даних".

2010 рік.
2008 рік.

Одинадцяте місце сумарного балу в Україні за критеріями: "Обсяг реалізованиї продукції", "Продуктивність праці", "Чистий прибуток", "Заробітна плата".

Лідер галузі за основним видом діяльності КВЕД 72.4 "Діяльність пов’язана з банками даних".

2007 рік.

Перше місце сумарного балу в Дніпропетровській області та восьме місце сумарного балу в Україні за критеріями: "Обсяг реалізованиї продукції", "Продуктивність праці", "Чистий прибуток", "Заробітна плата".

2006 рік.

Перше місце сумарного балу в Дніпропетровській області та одинадцяте місце сумарного балу в Україні за критеріями: "Обсяг реалізованиї продукції", "Продуктивність праці", "Чистий прибуток", "Заробітна плата".

Диплом учасника загальнодержавної виставкової акції "Барвиста Україна" Україна м.Київ, 22–26 серпня 2006р.

Регіональний конкурс "Світоч Придніпров’я–2002". Диплом лауреата конкурсу у номінації найкращий науково—технічний проект Придніпров'я.